Spotkanie wigilijne bibliotekarzy z powiatu sierpeckiego

20 grudnia 2018 Bez kategorii

z.18

 Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest okazją do wspólnych spotkań. Jest to tradycyjnie czas, kiedy składamy sobie życzenia w gronie przyjaciół i współpracowników. W bożonarodzeniowej atmosferze w dniu 14 grudnia b. r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rościszewie odbyło się spotkanie wigilijne bibliotekarzy z powiatu sierpeckiego.

Elżbieta Gozdowska – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Sierpcu, w imieniu wszystkich koleżanek oraz swoim własnym, złożyła na ręce pani Ilony Szmyt, kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Rościszewie serdeczne podziękowania za zorganizowanie spotkania wigilijnego. Podziękowała także koleżankom za współpracę w okresie minionego roku, podkreślając, że realizacja wielu wspólnie przeprowadzonych przedsięwzięć była możliwa dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu i wysokim kompetencjom, zarówno kadry kierowniczej, jak i pozostałych pracowników bibliotek publicznych w powiecie sierpeckim.

Spotkanie zaszczycili swoją obecnością: Mariusz Turalski – Starosta Sierpecki, Jarosław Ocicki – Wicestarosta Sierpecki, Jan Sugajski – Wójt Gminy Rościszewo oraz Romana Hoffman -Sekretarz Gminy Rościszewo. Starosta Mariusz Turalski serdecznie podziękował wszystkim bibliotekarzom za dbanie o rozwój i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców powiatu sierpeckiego oraz złożył im świąteczno-noworoczne życzenia. Uroczystość zakończyła sie zwiedzaniem Gminnej Biblioteki Publicznej w Rościszewie.