Kolejne wyjątkowe spotkanie w ramach Tygodnia Bibliotek za nami. Tym razem dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sierpcu odwiedził Pan Zbigniew Czajkowski – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Oświaty w Starostwie Powiatowym w Sierpcu. ![]()
![]()
Było wspólne czytanie, dużo uśmiechu i przypomnienie, że nawet kilka minut z książką każdego dnia może stać się pięknym czasem spędzonym razem ![]()

















