#TataTeżCzyta2026 trwa!

Kolejne wyjątkowe spotkanie w ramach Tygodnia Bibliotek za nami. Tym razem dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sierpcu odwiedził Pan Zbigniew Czajkowski – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Oświaty w Starostwie Powiatowym w Sierpcu. 📖✨

Było wspólne czytanie, dużo uśmiechu i przypomnienie, że nawet kilka minut z książką każdego dnia może stać się pięknym czasem spędzonym razem 👨‍👧‍👦

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry